Služby

Balení oleje

Balení oleje

Naší hlavní činností je balení jedlých potravinářských olejů do gastro balení, v nabídce jsou ale i malospotřebitelské obaly. Balení nabízíme jako službu, kdy s klienty individuálně nastavujeme proces a frekvenci balení a to na základě požadavků, které každý klient má.

Díky mnohaletým zkušenostem a postupnému vývoji držíme vysokou kvalitu obalů a také kompletní paletizace je navrhována s ohledem na logistiku. Již standardem jsou dnes privátní etikety a případně celé obaly, které pak doplňuji marketinkové požadavky na produkty u jednotlivých zákazníků. 

Míchání fritovacích olejů

Míchání fritovacích olejů

Přistupujeme zodpovědně k nový trendům ve stravování a proto se přizpůsobujeme nárokům trhu a neplníme pouze jednodruhový obyčejný olej. 

Na základě požadavku zákazníků a také zvyšující se poptávce po kvalitnějších olejích,  jsme schopni namíchat různé receptury pro fritovací oleje a to zejména oleje obohacené o protipěnící látky, antioxidanty různých typů, aromata a také vitamíny. Vývoj těchto receptur probíhá na základě zkušeností kuchařů a opírá se i historický vývoj v západní evropě. 

Skladování a logistika

Skladování a logistika

Balení oleje je pouze jedna část naší činnnosti, ruku v ruce s tím jde zajištění logistiky a procesu naskladňování z výroby, tak abychom společně s každým zákazníkem dosáhli co nejvyššího stupně efektivity rotace výrobků. 

Ačkoliv jsou oleje trvanlivými potravinami, přistupujeme k rotaci výrobků s maximální plánováním a přizpůsobujeme skladování a expedici celou výrobu. Už při vývoji obalu klademe důraz na flexibilitu při výrobě a tím dosahujeme velmi pozitivních výsledků pokud jde o rotaci výrobků a následná expedice pak probíhá v řízeném režimu, tak aby zákazníci dostávali výrobky včas a v odpovídající kvalitě. 

Kontakt

Nákup a prodej rostlinné oleje

Bc. Rostislav Hrbáček 

tel.: (+420) 733366996
e-mail: hrbacek@avena.cz

Nákup a prodej cukru

Rostislav Hrbáček 

tel.: (+420) 603506232
e-mail: rostislavhrbacek@seznam.cz

Expedice rostlinné oleje

Eva Horáková

tel.: (+420) 602 396 208 
e-mail: eva.horakova@avena.cz

Kvalita

Klára Grdinová

tel.: (+420) 518 307 840
e-mail: kvalita@avena.cz

Personální oddělení

Marie Solařová

tel.: (+420) 577 342 321
e-mail: avena@avena.cz

Ekonomické oddělení

Věra Janíčková

tel.: (+420) 577 342 321
e-mail: info@avena.cz